Nový web

Vážení návštěvníci, dne 14. ledna 2013 jsme spustili novou podobu našich webových stránek. Doufáme, že tato podoba více odpovídá charakteru našich činností a snadněji zde najdete to co hledáte.

Z původního webu jsme se snažili přenést (a stále na tom pracujeme :-) informace za poslední zhruba 2 roky. Starší informace jsme samozřejmě nezahodili a jsou stále dostupné v archivu předcházejících webových stránek, na nějž najdete odkaz v patičce každé stránky.

Jak vidíte nová podoba se rozpadá na dvě části a to sice část věnovanou místní politice (přesněji řečeno Sdružení nezávislých kandidátů Zdravý Rožnov) a části věnované aktivitám občanského sdružení Zdravý Rožnov. Od této organizace si slibujeme lepší přehlednost informací publikovaných o našich aktivitách (ačkoliv se některé aktivity do jisté míry překrývají). V době zveřejnění této zprávy je k dispozici obsah z předhozích webů (www.zdravyroznov.cz a www.zdravyroznov.cz/volby2010), nicméně vynasnažíme se jej rozšířit i o historické informace a části k jejichž zveřejnění jsme se zavázali ve volebním programu SNK Zdravý Rožnov z roku 2010.

Doufáme, že se Vám nová podoba webu bude líbit a snadno se v ní zorientujete. Veškeré připomínky obsahového charakteru prosím směřujte na emailovou adresu kristyna.kosova@zdravyroznov.cz a přípomínky technického charakteru na adresu administrator@zdravyroznov.cz.

Štítky: