Úvod / Sdružení nezávislých kandidátů / Představujeme kandidátku 2018

Představujeme kandidátku 2018

Mám velkou radost, že mohu v letošních volbách opět vést kandidátku Zdravého Rožnova. Jednak si myslím, že se nám v uplynulém období leccos povedlo a můj dík patří kolegům, kteří se mnou pro vás pracovali - Vít Matějka a Ivan Lukáš v zastupitelstvu a výborech, Petr Kopecký v zastupitelstvu a radě města.

A pak mám radost z letošní kandidátky jako takové, najdete na ní nové tváře.Třeba Marka Cihláře jsem poznala při konání férových snídaní, které jsou popravdě mému srdci bližší než velké festivaly, protože mají komunitního a lokálního ducha. S Lenkou Szczerbou jsme pekly kváskový chléb na workshopu zdravého vaření, kam ji přivedl zájem o zdravý životní styl. Marka Treteru jsem potkala poprvé při obnově sadu pod Hradiskem, kam přišel pomoct na brigádu. Jan Bittner se zase ozval s několika otázkami k architektuře a urbanismu ve městě a nabídl k nim svůj názor. A takto se skládá kandidátka Zdravého Rožnova - z aktivních lidí, kteří chtějí volný čas věnovat městu, ve kterém žijí a mají ho rádi.

Jednadvacet takových lidí nabízí své služby a pokud jim dáte na podzim svůj hlas, budou pár let pracovat pro město nejen jako dobrovolníci, ale i v zastupitelstvu. http://www.zdravyroznov.cz/snk/2018/kandidati

kandidáti do komunálních voleb 2018