Úvod / Sdružení nezávislých kandidátů / Zastupitelé pro období 2018-2020

Zastupitelé pro období 2018-2020

30. listopadu proběhlo ustavující zastupitelstvo a zvolení zastupitelé Petr Kopecký, Kristýna Kosová a Jarmila Mikulášková složili slib zastupitele. Koalici jsme utvořili s ANO a Nezávislými Rožnováky, s nimiž jsme před ustavujícím zastupitelstvem podepsali koaliční smlouvu s principy spolupráce. 

Co nás čeká? Jarku Mikuláškovou práce v zastupitelstvu, Petra Kopeckého v zastupitelstvu a radě, Kristýnu Kosovou pak práce místostarostky. která bude mít na starost oblast kultury, územního plánování, veřejného prostoru a životního prostředí. Zaměříme se tedy hlavně na dotažení kulturní strategie a přípravu nového územního plánu. 
Kristýna Kosová bude funkci vykonávat jako neuvolněný zastupitel, což je technikálie, protože ze zákona se uvolněný zastupitel své práci věnuje na plný úvazek a výsledkem koaličního vyjednávání je poloviční úvazek pro naši místostarostku.
Na ustavujícím zastupitelstvu byli také zvoleni členové výborů zastupitelstva - Ivan Lukáš do kontrolního výboru a Vojta Bajer do finančního výboru. 
Další kolegy budeme navrhovat do komisí rady města. V tuto chvíli pracujeme na koaličním programu.  
Štítky: