Úvod / Stitky / občané

Jste zde

občané

Setkání s občany

Tématické setkání s občany nad revitalizací městského parku proběhne tentokrát opět přímo v "terénu". Setkání proběhne u hudebního altánku v parku v 15:30 hodin!

Budete mít možnost si projít park, prohlédnout si projekt revitalizace parku a diskutovat s místostarostkou Kristýnou Kosovou o projektu přímo při procházce, při které bude projekt komentovat.

Setkání s občany

Osobní setkání občanů se zastupiteli za Zdravý Rožnov proběhne jako vždy první středu v měsíci tentokrát 1. června 2016 od 16 do 17 hodin v podkroví Městské knihovny.

Setkání s občany

Osobní setkání občanů se zastupiteli za Zdravý Rožnov proběhne jako vždy první středu v měsíci tentokrát 4. května 2015 od 16 do 17 hodin v podkroví Městské knihovny.

Setkání s občany

Osobní setkání občanů se zastupiteli za Zdravý Rožnov proběhne jako vždy první středu v měsíci tentokrát 6. dubna 2016 od 16 do 17 hodin v podkroví Městské knihovny.

Setkání s občany

Tématické setkání s občany v rámci interpelací na vedení města proběhne tentokrát přímo ve velké zasedací místnosti MěÚ na náměstí T. G. Masaryka v Rožnově pod Radhoštěm od 16 hodin.

Setkání s občany

Osobní setkání občanů se zastupiteli za Zdravý Rožnov proběhne jako vždy první středu v měsíci tentokrát 3. února 2016 od 16 do 17 hodin v podkroví Městské knihovny.

Setkání s občany

Osobní setkání občanů se zastupiteli za Zdravý Rožnov proběhne jako vždy první středu v měsíci tentokrát 6. ledna 2016 od 16 do 17 hodin v podkroví Městské knihovny.

Setkání s občany

Tématické setkání s občany nad revitalizací městského parku proběhne tentokrát netradičně přímo v "terénu". Setkání proběhne tentokrát u hudebního altánku v parku v 15 hodin!

Budete mít možnost si projít park, prohlédnout si projektové výkresy a diskutovat s našimi zastupiteli o problémech přímo na místě.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - občané